Peter Cheung - Mette Brandstadmoen, Norway
Katri Kääriä – Markus Hirvonen, Finland
Jenni Kankkunen – Matti Puro, Finland
Ruut Sillanpää – Joni Ihanus, Finland
Peter Cheung - Mette Brandstadmoen, Norway
Tiina Pohjala – Sami Helenius, Finland
Jenni Kankkunen – Matti Puro, Finland
Merja Narvo-Akkola – Mikko Ahti, Finland
Eija Virkkunen – Matti Heikkilä, Finland
Beada Hiiri – Mikko Matikka, Finland
Pia Mäkinen – Joni Ihanus, Finland
Milla Göös - Marius Toperczer-Muresan, Finland
Eleonoora Hintsa - Sami Helenius, Finland
Eija Virkkunen – Matti Heikkilä, Finland
Beada Hiiri – Mikko Matikka, Finland
Milla Göös - Marius Toperczer-Muresan, Finland
Eleonoora Hintsa - Sami Helenius, Finland
Waltz
Henna Haataja – Joni Ihanus, Finland
Timo Savolainen – Tea Kantola, Finland
Tiina Pohjala – Sami Helenius, Finland
Katri Kääriä – Markus Hirvonen, Finland
Jenni Kankkunen – Matti Puro, Finland
Jukka Pakkala – Katri Vikman, Finland
Peter Cheung - Mette Brandstadmoen, Norway
Tango
Henna Haataja – Joni Ihanus, Finland
Timo Savolainen – Tea Kantola, Finland
Tiina Pohjala – Sami Helenius, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Viennese Waltz
Henna Haataja – Joni Ihanus, Finland
Timo Savolainen – Tea Kantola, Finland
Tiina Pohjala – Sami Helenius, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Jukka Pakkala – Katri Vikman, Finland
Foxtrot
Timo Savolainen – Tea Kantola, Finland
Virve Mäkelä – Sami Helenius, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Quickstep
Timo Savolainen – Tea Kantola, Finland
Virve Mäkelä – Sami Helenius, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Jukka Pakkala – Katri Vikman, Finland
Waltz 13 Semifinal
Valentina Cheremoshkina – Valerii Katsyr, Russia
Katri-Helena Iiskala – Mikko Ahti, Finland
Ruut Sillanpää – Joni Ihanus, Finland
Caroline YF Cheung – Kristoffer Melaas, Norway
Timo Savolainen – Tea Kantola, Finland
Peter Cheung - Mette Brandstadmoen, Norway
Timo Akkola – Liisa Setälä, Finland
Leena Hertto – Markus Hirvonen, Finland
Tarja Kontio – Mikko Koskelainen, Finland
Sirpa Pirilä – Karri Rinne, Finland
Virve Mäkelä – Sami Helenius, Finland
Jukka Pakkala – Katri Vikman, Finland
Ann Lidslot – Jerzy Borowski, Sweden
Tango 10 Semifinal
Valentina Cheremoshkina – Valerii Katsyr, Russia
Caroline YF Cheung – Kristoffer Melaas, Norway
Timo Savolainen – Tea Kantola, Finland
Timo Akkola – Liisa Setälä, Finland
Tarja Kontio – Mikko Koskelainen, Finland
Sirpa Pirilä – Karri Rinne, Finland
Virve Mäkelä – Sami Helenius, Finland
Merja Narvo-Akkola – Mikko Ahti, Finland
Jukka Pakkala – Katri Vikman, Finland
Ann Lidslot – Jerzy Borowski, Sweden
Viennese Waltz 9 Semifinal
Valentina Cheremoshkina – Valerii Katsyr, Russia
Ruut Sillanpää – Joni Ihanus, Finland
Caroline YF Cheung – Kristoffer Melaas, Norway
Timo Savolainen – Tea Kantola, Finland
Peter Cheung - Mette Brandstadmoen, Norway
Tarja Kontio – Mikko Koskelainen, Finland
Sirpa Pirilä – Karri Rinne, Finland
Virve Mäkelä – Sami Helenius, Finland
Jukka Pakkala – Katri Vikman, Finland
Foxtrot 9 Semifinal
Valentina Cheremoshkina – Valerii Katsyr, Russia
Katri-Helena Iiskala – Mikko Ahti, Finland
Ruut Sillanpää – Joni Ihanus, Finland
Caroline YF Cheung – Kristoffer Melaas, Norway
Timo Savolainen – Tea Kantola, Finland
Tarja Kontio – Mikko Koskelainen, Finland
Sirpa Pirilä – Karri Rinne, Finland
Virve Mäkelä – Sami Helenius, Finland
Ann Lidslot – Jerzy Borowski, Sweden
Quickstep
Valentina Cheremoshkina – Valerii Katsyr, Russia
Caroline YF Cheung – Kristoffer Melaas, Norway
Timo Savolainen – Tea Kantola, Finland
Tarja Kontio – Mikko Koskelainen, Finland
Sirpa Pirilä – Karri Rinne, Finland
Virve Mäkelä – Sami Helenius, Finland
Jukka Pakkala – Katri Vikman, Finland
Ann Lidslot – Jerzy Borowski, Sweden
Cha Cha
Tatyana Lazareva – Valerii Katsyr, Russia
Beada Hiiri – Mikko Matikka, Finland
Pia Mäkinen – Joni Ihanus, Finland
Sanna Jussila – Leo Pusa, Finland
Sirpa Pirilä – Markku Hyvärinen, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Heli Jussila – Robert Virenius, Finland
Samba
Tatyana Lazareva – Valerii Katsyr, Russia
Beada Hiiri – Mikko Matikka, Finland
Pia Mäkinen – Joni Ihanus, Finland
Milla Göös - Marius Toperczer-Muresan, Finland
Sanna Jussila – Leo Pusa, Finland
Sirpa Pirilä – Markku Hyvärinen, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Heli Jussila – Robert Virenius, Finland
Rumba
Tatyana Lazareva – Valerii Katsyr, Russia
Beada Hiiri – Mikko Matikka, Finland
Milla Göös - Marius Toperczer-Muresan, Finland
Sanna Jussila – Leo Pusa, Finland
Sirpa Pirilä – Markku Hyvärinen, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Heli Jussila – Robert Virenius, Finland
Paso Doble
Tatyana Lazareva – Valerii Katsyr, Russia
Beada Hiiri – Mikko Matikka, Finland
Sirpa Pirilä – Markku Hyvärinen, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Heli Jussila – Robert Virenius, Finland
Jive
Tatyana Lazareva – Valerii Katsyr, Russia
Beada Hiiri – Mikko Matikka, Finland
Sirpa Pirilä – Markku Hyvärinen, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Heli Jussila – Robert Virenius, Finland
Cha Cha
Elena Kangasaho – Markku Hyvärinen, Finland
Ruut Sillanpää – Joni Ihanus, Finland
Kirsi Vuosalmi – Matti Puro, Finland
Irja Lukkari – Jouni Uosukainen, Finland
Ritva Liikanen – Marko Keränen, Finland
Samba
Elena Kangasaho – Markku Hyvärinen, Finland
Ruut Sillanpää – Joni Ihanus, Finland
Kirsi Vuosalmi – Matti Puro, Finland
Tiina Pohjala – Sami Helenius, Finland
Ritva Liikanen – Marko Keränen, Finland
Rumba
Elena Kangasaho – Markku Hyvärinen, Finland
Ruut Sillanpää – Joni Ihanus, Finland
Kirsi Vuosalmi – Matti Puro, Finland
Tiina Pohjala – Sami Helenius, Finland
Irja Lukkari – Jouni Uosukainen, Finland
Ritva Liikanen – Marko Keränen, Finland
Paso Doble
Elena Kangasaho – Markku Hyvärinen, Finland
Kirsi Vuosalmi – Matti Puro, Finland
Ritva Liikanen – Marko Keränen, Finland
Jive
Elena Kangasaho – Markku Hyvärinen, Finland
Kirsi Vuosalmi – Matti Puro, Finland
Tiina Pohjala – Sami Helenius, Finland
Ritva Liikanen – Marko Keränen, Finland
Waltz
Rene Öunväärt – Tea Kantola, Finland
Camilla Rapp – Sami Helenius, Finland
Jaana Pylväläinen – Matti Kantola, Finland
Maia Korhonen – Karri Rinne, Finland
Katri Lehtovaara – Markus Hirvonen
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Olga Tikhanova – German Mazhrin, Russia
Marina Sinyavskaya - Maxim Sitkin, Russia
Tango
Camilla Rapp – Sami Helenius, Finland
Jaana Pylväläinen – Matti Kantola, Finland
Maia Korhonen – Karri Rinne, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Olga Tikhanova – German Mazhrin, Russia
Marina Sinyavskaya - Maxim Sitkin, Russia
Viennese Waltz
Rene Öunväärt – Tea Kantola, Finland
Camilla Rapp – Sami Helenius, Finland
Jaana Pylväläinen – Matti Kantola, Finland
Maia Korhonen – Karri Rinne, Finland
Katri Lehtovaara – Markus Hirvonen
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Olga Tikhanova – German Mazhrin, Russia
Marina Sinyavskaya - Maxim Sitkin, Russia
Foxtrot
Camilla Rapp – Sami Helenius, Finland
Jaana Pylväläinen – Matti Kantola, Finland
Maia Korhonen – Karri Rinne, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Olga Tikhanova – German Mazhrin, Russia
Marina Sinyavskaya - Maxim Sitkin, Russia
Quickstep
Camilla Rapp – Sami Helenius, Finland
Jaana Pylväläinen – Matti Kantola, Finland
Sari Piironen – Matti Puro, Finland
Olga Tikhanova – German Mazhrin, Russia
Marina Sinyavskaya - Maxim Sitkin, Russia
Waltz 12 Semifinal
Valentina Cheremoshkina – Valerii Katsyr, Russia
Elena Pletneva - Dmitry Suftin, Russia
Sari Susi – Matti Kantola, Finland
Ruut Sillanpää – Joni Ihanus, Finland
Riitta Schukov – Mikko Koskelainen, Finland
Camilla Rapp – Sami Helenius, Finland
Jorma Aitamurto – Tea Kantola, Finland
Caroline YF Cheung – Kristoffer Melaas, Norway
Sirpa Pirilä – Karri Rinne, Finland
Jukka Pakkala – Katri Vikman, Finland
Lina Gelumbauskaite - Mantas Kirvelis, Lithuania
Ann Lidslot – Jerzy Borowski, Sweden
Tango 11 Semifinal
Valentina Cheremoshkina – Valerii Katsyr, Russia
Elena Pletneva - Dmitry Suftin, Russia
Sari Susi – Matti Kantola, Finland
Riitta Schukov – Mikko Koskelainen, Finland
Camilla Rapp – Sami Helenius, Finland
Jorma Aitamurto – Tea Kantola, Finland
Caroline YF Cheung – Kristoffer Melaas, Norway
Sirpa Pirilä – Karri Rinne, Finland
Jukka Pakkala – Katri Vikman, Finland
Lina Gelumbauskaite - Mantas Kirvelis, Lithuania
Ann Lidslot – Jerzy Borowski, Sweden
Viennese Waltz 9 Semifinal
Valentina Cheremoshkina – Valerii Katsyr, Russia
Elena Pletneva - Dmitry Suftin, Russia
Sari Susi – Matti Kantola, Finland
Riitta Schukov – Mikko Koskelainen, Finland
Camilla Rapp – Sami Helenius, Finland
Caroline YF Cheung – Kristoffer Melaas, Norway
Sirpa Pirilä – Karri Rinne, Finland
Jukka Pakkala – Katri Vikman, Finland
Lina Gelumbauskaite - Mantas Kirvelis, Lithuania
Foxtrot 10 Semifinal
Valentina Cheremoshkina – Valerii Katsyr, Russia
Elena Pletneva - Dmitry Suftin, Russia
Sari Susi – Matti Kantola, Finland
Riitta Schukov – Mikko Koskelainen, Finland
Camilla Rapp – Sami Helenius, Finland
Jorma Aitamurto – Tea Kantola, Finland
Caroline YF Cheung – Kristoffer Melaas, Norway
Sirpa Pirilä – Karri Rinne, Finland
Lina Gelumbauskaite - Mantas Kirvelis, Lithuania
Ann Lidslot – Jerzy Borowski, Sweden
Quickstep 9 Semifinal
Valentina Cheremoshkina – Valerii Katsyr, Russia
Elena Pletneva - Dmitry Suftin, Russia
Sari Susi – Matti Kantola, Finland
Riitta Schukov – Mikko Koskelainen, Finland
Camilla Rapp – Sami Helenius, Finland
Caroline YF Cheung – Kristoffer Melaas, Norway
Sirpa Pirilä – Karri Rinne, Finland
Lina Gelumbauskaite - Mantas Kirvelis, Lithuania
Ann Lidslot – Jerzy Borowski, Sweden
Cha Cha 9 Semifinal
Tatyana Lazareva – Valerii Katsyr, Russia
Iuliia Shchedrova - Sergei Iadzhak, Russia
Rasa Tratuliene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Henna Haataja – Joni Ihanus, Finland
Niina Kärnä – Mikko Matikka, Finland
Yulia Koroleva – Andrey Anurov, Russia
Sirpa Pirilä – Markku Hyvärinen, Finland
Yulia Ivashkova - Paulius Vaskelis, United Kingdom
Sanna Jussila – Leo Pusa, Finland
Samba 10 Semifinal
Tatyana Lazareva – Valerii Katsyr, Russia
Iuliia Shchedrova - Sergei Iadzhak, Russia
Rasa Tratuliene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Henna Haataja – Joni Ihanus, Finland
Erika Lahdenperä – Petteri Pitkänen, Finland
Niina Kärnä – Mikko Matikka, Finland
Sirpa Pirilä – Markku Hyvärinen, Finland
Yulia Koroleva – Andrey Anurov, Russia
Yulia Ivashkova - Paulius Vaskelis, United Kingdom
Sanna Jussila – Leo Pusa, Finland
Rumba 10 Semifinal
Tatyana Lazareva – Valerii Katsyr, Russia
Iuliia Shchedrova - Sergei Iadzhak, Russia
Rasa Tratuliene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Henna Haataja – Joni Ihanus, Finland
Erika Lahdenperä – Petteri Pitkänen, Finland
Niina Kärnä – Mikko Matikka, Finland
Sirpa Pirilä – Markku Hyvärinen, Finland
Yulia Koroleva – Andrey Anurov, Russia
Yulia Ivashkova - Paulius Vaskelis, United Kingdom
Sanna Jussila – Leo Pusa, Finland
Paso Doble
Tatyana Lazareva – Valerii Katsyr, Russia
Iuliia Shchedrova - Sergei Iadzhak, Russia
Rasa Tratuliene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Henna Haataja – Joni Ihanus, Finland
Niina Kärnä – Mikko Matikka, Finland
Sirpa Pirilä – Markku Hyvärinen, Finland
Yulia Koroleva – Andrey Anurov, Russia
Yulia Ivashkova - Paulius Vaskelis, United Kingdom
Jive 9 Semifinal
Tatyana Lazareva – Valerii Katsyr, Russia
Iuliia Shchedrova - Sergei Iadzhak, Russia
Rasa Tratuliene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Henna Haataja – Joni Ihanus, Finland
Erika Lahdenperä – Petteri Pitkänen, Finland
Niina Kärnä – Mikko Matikka, Finland
Sirpa Pirilä – Markku Hyvärinen, Finland
Yulia Koroleva – Andrey Anurov, Russia
Yulia Ivashkova - Paulius Vaskelis, United Kingdom
Cha Cha
Rasa Ona Inokaitiene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Elena Kangasaho – Markku Hyvärinen, Finland
Kirsi Vuosalmi – Matti Puro, Finland
Evgenia Zabrodina – Istvan Varga, Russia
Ruut Sillanpää – Joni Ihanus, Finland
Samba
Rasa Ona Inokaitiene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Elena Kangasaho – Markku Hyvärinen, Finland
Ruut Sillanpää – Joni Ihanus, Finland
Kirsi Vuosalmi – Matti Puro, Finland
Evgenia Zabrodina – Istvan Varga, Russia
Rumba
Rasa Ona Inokaitiene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Elena Kangasaho – Markku Hyvärinen, Finland
Ruut Sillanpää – Joni Ihanus, Finland
Kirsi Vuosalmi – Matti Puro, Finland
Evgenia Zabrodina – Istvan Varga, Russia
Paso Doble
Rasa Ona Inokaitiene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Elena Kangasaho – Markku Hyvärinen, Finland
Kirsi Vuosalmi – Matti Puro, Finland
Evgenia Zabrodina – Istvan Varga, Russia
Jive
Rasa Ona Inokaitiene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Elena Kangasaho – Markku Hyvärinen, Finland
Kirsi Vuosalmi – Matti Puro, Finland
Evgenia Zabrodina – Istvan Varga, Russia
Waltz
Niina Kuutti – Matti Kantola, Finland
Marina Sinyavskaya - Maxim Sitkin, Russia
Tango
Niina Kuutti – Matti Kantola, Finland
Marina Sinyavskaya - Maxim Sitkin, Russia
Viennese Waltz
Niina Kuutti – Matti Kantola, Finland
Marina Sinyavskaya - Maxim Sitkin, Russia
Foxtrot
Niina Kuutti – Matti Kantola, Finland
Marina Sinyavskaya - Maxim Sitkin, Russia
Quickstep
Niina Kuutti – Matti Kantola, Finland
Marina Sinyavskaya - Maxim Sitkin, Russia
Waltz
Larisa Savelieva – Valerii Katsyr, Russia
Sari Susi – Matti Kantola, Finland
Raili Altmets – Karri Rinne, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Lina Gelumbauskaite - Mantas Kirvelis, Lithuania
Jari Salo – Liisa Setälä, Finland
Kristiina Salo – Markus Hirvonen, Finland
Tango
Larisa Savelieva – Valerii Katsyr, Russia
Sari Susi – Matti Kantola, Finland
Raili Altmets – Karri Rinne, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Lina Gelumbauskaite - Mantas Kirvelis, Lithuania
Jari Salo – Liisa Setälä, Finland
Kristiina Salo – Markus Hirvonen, Finland
Viennese Waltz
Larisa Savelieva – Valerii Katsyr, Russia
Sari Susi – Matti Kantola, Finland
Raili Altmets – Karri Rinne, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Lina Gelumbauskaite - Mantas Kirvelis, Lithuania
Jari Salo – Liisa Setälä, Finland
Kristiina Salo – Markus Hirvonen, Finland
Foxtrot
Larisa Savelieva – Valerii Katsyr, Russia
Sari Susi – Matti Kantola, Finland
Raili Altmets – Karri Rinne, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Lina Gelumbauskaite - Mantas Kirvelis, Lithuania
Jari Salo – Liisa Setälä, Finland
Kristiina Salo – Markus Hirvonen, Finland
Quickstep
Larisa Savelieva – Valerii Katsyr, Russia
Sari Susi – Matti Kantola, Finland
Raili Altmets – Karri Rinne, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Lina Gelumbauskaite - Mantas Kirvelis, Lithuania
Jari Salo – Liisa Setälä, Finland
Kristiina Salo – Markus Hirvonen, Finland
Cha Cha 10 Semifinal
Rasa Tratuliene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Anna Hynninen – Robert Virenius, Finland
Hanna Lundén – Mikko Ahti, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Päivi Perä – Matti Puro, Finland
Yulia Koroleva – Andrey Anurov, Russia
Amanda Jue Huang - Nauris Kalva, United Kingdom
Aukse Zukauskiene - Mantas Kirvelis, Lithuania
Yulia Ivashkova - Paulius Vaskelis, United Kingdom
Maria Pushkina – Mikhail Fedoruk, Russia
Samba 10 Semifinal
Rasa Tratuliene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Anna Hynninen – Robert Virenius, Finland
Hanna Lundén – Mikko Ahti, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Päivi Perä – Matti Puro, Finland
Yulia Koroleva – Andrey Anurov, Russia
Amanda Jue Huang - Nauris Kalva, United Kingdom
Aukse Zukauskiene - Mantas Kirvelis, Lithuania
Yulia Ivashkova - Paulius Vaskelis, United Kingdom
Maria Pushkina – Mikhail Fedoruk, Russia
Rumba 10 Semifinal
Rasa Tratuliene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Anna Hynninen – Robert Virenius, Finland
Hanna Lundén – Mikko Ahti, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Päivi Perä – Matti Puro, Finland
Yulia Koroleva – Andrey Anurov, Russia
Amanda Jue Huang - Nauris Kalva, United Kingdom
Aukse Zukauskiene - Mantas Kirvelis, Lithuania
Yulia Ivashkova - Paulius Vaskelis, United Kingdom
Maria Pushkina – Mikhail Fedoruk, Russia
Paso Doble 10 Semifinal
Rasa Tratuliene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Anna Hynninen – Robert Virenius, Finland
Hanna Lundén – Mikko Ahti, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Päivi Perä – Matti Puro, Finland
Yulia Koroleva – Andrey Anurov, Russia
Amanda Jue Huang - Nauris Kalva, United Kingdom
Aukse Zukauskiene - Mantas Kirvelis, Lithuania
Yulia Ivashkova - Paulius Vaskelis, United Kingdom
Maria Pushkina – Mikhail Fedoruk, Russia
Jive 10 Semifinal
Rasa Tratuliene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Anna Hynninen – Robert Virenius, Finland
Hanna Lundén – Mikko Ahti, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Päivi Perä – Matti Puro, Finland
Yulia Koroleva – Andrey Anurov, Russia
Amanda Jue Huang - Nauris Kalva, United Kingdom
Aukse Zukauskiene - Mantas Kirvelis, Lithuania
Yulia Ivashkova - Paulius Vaskelis, United Kingdom
Maria Pushkina – Mikhail Fedoruk, Russia
Cha Cha
Daniela Katzmayr - Michele Prioletti, Austria
Rasa Ona Inokaitiene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Raili Altmets – Emil Hallberg, Finland
Heidi Toivio – Robert Virenius, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Evgenia Zabrodina – Istvan Varga, Russia
Samba
Daniela Katzmayr - Michele Prioletti, Austria
Rasa Ona Inokaitiene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Raili Altmets – Emil Hallberg, Finland
Heidi Toivio – Robert Virenius, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Evgenia Zabrodina – Istvan Varga, Russia
Rumba
Daniela Katzmayr - Michele Prioletti, Austria
Rasa Ona Inokaitiene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Raili Altmets – Emil Hallberg, Finland
Heidi Toivio – Robert Virenius, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Evgenia Zabrodina – Istvan Varga, Russia
Paso Doble
Daniela Katzmayr - Michele Prioletti, Austria
Rasa Ona Inokaitiene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Raili Altmets – Emil Hallberg, Finland
Heidi Toivio – Robert Virenius, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Evgenia Zabrodina – Istvan Varga, Russia
Jive
Daniela Katzmayr - Michele Prioletti, Austria
Rasa Ona Inokaitiene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Raili Altmets – Emil Hallberg, Finland
Heidi Toivio – Robert Virenius, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Evgenia Zabrodina – Istvan Varga, Russia
Niina Kuutti – Matti Kantola, Finland
Marina Sinyavskaya - Maxim Sitkin, Russia
Olga Tikhanova – German Mazhrin, Russia
Larisa Savelieva – Valerii Katsyr, Russia
Elena Pletneva - Dmitry Suftin, Russia
Riitta Schukov – Mikko Koskelainen, Finland
Caroline YF Cheung – Kristoffer Melaas, Norway
Raili Altmets – Karri Rinne, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Virve Mäkelä – Sami Helenius, Finland
Jaana Pylväläinen – Matti Kantola, Finland
Lina Gelumbauskaite - Mantas Kirvelis, Lithuania
Jari Salo – Liisa Setälä, Finland
Kristiina Salo – Markus Hirvonen, Finland
Daniela Katzmayr - Michele Prioletti, Austria
Iuliia Shchedrova - Sergei Iadzhak, Russia
Rasa Tratuliene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Hanna Lundén – Mikko Ahti, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Päivi Perä – Matti Puro, Finland
Yulia Koroleva – Andrey Anurov, Russia
Amanda Jue Huang - Nauris Kalva, United Kingdom
Milla Himberg – Robert Virenius, Finland
Aukse Zukauskiene - Mantas Kirvelis, Lithuania
Yulia Ivashkova - Paulius Vaskelis, United Kingdom
Maria Pushkina – Mikhail Fedoruk, Russia
Daniela Katzmayr - Michele Prioletti, Austria
Rasa Ona Inokaitiene - Rimvydas Cernajus, Lithuania
Raili Altmets – Emil Hallberg, Finland
Anne Pinomäki – Markku Hyvärinen, Finland
Eira Viitala – Matti Heikkilä, Finland
Evgenia Zabrodina – Istvan Varga, Russia
Elias Rajaniemi – Minea Tillan, Finland
Jimi Eskelinen – Veera Laakso, Finland
Krisjanis Caunitis - Alexandra Sofieva, Finland
Arttu Ainoa - Andréa Lindberg, Finland
Oliver Lindqvist - Minea Lepojärvi, Finland
Petrus Puro - Lilja Nurminen, Finland
Elias Rajaniemi – Minea Tillan, Finland
Jimi Eskelinen – Veera Laakso, Finland
Krisjanis Caunitis - Alexandra Sofieva, Finland
Arttu Ainoa - Andréa Lindberg, Finland
Oliver Lindqvist - Minea Lepojärvi, Finland
Petrus Puro - Lilja Nurminen, Finland
Kaapo Tusa – Malin Gustafsson, Finland
Stefan Kadagi – Maria Soitonen, Finland
Roni Antikainen – Nuppu Kantola, Finland
Antti Ainoa – Aada Väisänen, Finland
Benjamin Ahti - Hede-Liis Kilp, Finland
Artem Kostiuk - Olha Kostiuk, Ukraine
Julius Knuuttila - Alisa Tamminen, Finland
Kaapo Tusa – Malin Gustafsson, Finland
Stefan Kadagi – Maria Soitonen, Finland
Roni Antikainen – Nuppu Kantola, Finland
Antti Ainoa – Aada Väisänen, Finland
Benjamin Ahti - Hede-Liis Kilp, Finland
Artem Kostiuk - Olha Kostiuk, Ukraine
Julius Knuuttila - Alisa Tamminen, Finland
Aaro Ristola – Elviira Jokela, Finland
Oliver Painilainen – My Narvo, Finland
Eetu Niittymäki – Fay Antikainen, Finland
Arseni Vorobyev - Milana Maasik, Finland
Aleksi Ahola - Polina Anisimova, Finland
Hugo Tormilainen - Selma Aho, Finland
Elias Haapalainen - Linnéa Ahti, Finland
Dmytro Velykyi - Anastasiia Zahurska, Ukraine
Oskari Heiska - Peppi Koskinen, Finland
Aaro Ristola – Elviira Jokela, Finland
Oliver Painilainen – My Narvo, Finland
Eetu Niittymäki – Fay Antikainen, Finland
Arseni Vorobyev - Milana Maasik, Finland
Aleksi Ahola - Polina Anisimova, Finland
Hugo Tormilainen - Selma Aho, Finland
Elias Haapalainen - Linnéa Ahti, Finland
Oskari Heiska - Peppi Koskinen, Finland
Emil Sällström - Laura Todorovic, Finland
Dmytro Velykyi - Anastasiia Zahurska, Ukraine
Roope Heikkilä – Sanni Ruutu, Finland
Miko Luttinen – Hanna Pörsti, Finland
Nicolai Bouet - Anna Shagalina, Denmark
Joni Ihanus – Kathrine Barck, Finland
Aleksi Annola – Emma Vikman, Finland
Markus Hirvonen – Liisa Setälä, Finland
Per Almberg – Emese Bengtsberg, Sweden
Robert Virenius – Veera Hedman, Finland
Leo Pusa – Inka Hakomäki, Finland
Eemeli Tusa – Eniko Toth, Finland
Roope Heikkilä – Sanni Ruutu, Finland
Miko Luttinen – Hanna Pörsti, Finland
Juho Taskinen – Pinja Koskela, Finland
Atte Lamminsalo – Anni Lamminsalo, Finland
Alexey Smolyaninov – Tiia Elg, Finland
Andrea Cercego - Giorgia Rigato, Italy
Marius Toperczer-Muresan - Claudia Ketonen, Finland
Pavel Vokuev - Elena Vakhomskaya, Russia
Olli-Pekka Vanhala – Tiina Tarvonen, Finland
Petrus Laitinmäki – Helinä Kiviniemi, Finland
Samuli Sillsten – Satu Sillsten, Finland
Pauli Vihtiälä – Susa Vihtiälä, Finland
Ville Häyrynen – Saana Syrjämäki, Finland
Jari Salo – Kristiina Salo, Finland
Toni Rauvanto – Irina Rauvanto, Finland
Jari Laatta – Vilma Lahti, Finland
Petri Järvinen – Ulla Järvinen, Finland
Jouni Lehtiranta – Maarit Nurmi, Finland
Jani Sermiö – Jaana Savolainen, Finland
Ari Heinonen – Aino Salo, Finland
Pauli Vihtiälä – Susa Vihtiälä, Finland
Anton Romanov – Johanna Raatikainen, Finland
Teuvo Laine – Raija Laine, Finland
Petrus Laitinmäki – Helinä Kiviniemi, Finland
Pavel Vokuev - Elena Vakhomskaya, Russia
Jaak Vainomaa – Tiina Tulikallio, Finland
Roland Mader & Franziska Triebe-Mader, Austria
Denis Medvedev – Eugenia Manukovskaya, Russia
David Koglin – Stephanie Götz, Germany
Viktors Haritonovs - Olga Haritonova, Latvia
Anatoliy Kupchik – Yulia Koliyagina, Russia
Artemiy Katashinsky – Marina Katashinskaya, Russia